Kalite Politikamız

Kırklareli Lider temizlik olarak hizmetlerimizin faydalı, güvenli, süratli ve verimli bir şekilde yerine getirilmesine yönelik hedeflerimizi müşteri beklentileri göz önünde bulundurarak çalışanlarımızın katılımı ile belirlemek. Müşterilerimizin asıl işlerine zaman ayırmalarını sağlamak ve kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirerek kuruluşumuzu geleceğe taşımaktır. Lider temizlik ile başlamadan önce müşterilerimiz ile beraber ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlar, Uygun çözüm alternatiflerini müşterimizin onayına sunarız.

 

Yüksek hedefe sahip aynı hedefi paylaşan personel ile çalışıyoruz. Ana ürünümüzün insan ve insanın yerine getirdiği hizmet olduğu bilinci ile görev yerinin ve müşterimizin genel yapısına uygunluk profilini yine müşterimiz ile beraber belirleriz. Müşteri odaklı hizmet politikalarını benimser ve uygularız. Etkin olarak yürüttüğümüz müşteri ilişkileri ilişkileri yönetimi metodumuzla, tarihleri ortak olarak belirlenmiş müşteri toplantıları düzenler, değişen ihtiyaçlar ve talepler, operasyonel gelişmeler, personel eğitim ihtiyaçları vb. konuları değerlendirir, uygulamaları geliştirir müşterilerimizin bilgisine sunarız.

 

Ülkemizin ve dünyanın sürekli değişen hizmet ihtiyaçlarının beraberinde sürekli gelişen hizmet personel kadroları ihtiyacını getirmektedir. Hizmetin her aşamasında iş güvenliğine uyulacağını taahhüt ederiz. Hem Kırklareli Lider temizlik profesyonellerinin hem de müşterilerimizin güvenli bir ortamda çalışması vazgeçilmez iş koşulumuzdur. Çevre bölgelere istihdam olanakları yaratır, kalite şartlarımıza uygun yerel tedarikçilerden alım yaparız. Onaylanmış bütçe dahilinde ve zamanında uygulamaya alınan destek hizmetleriyle, müşterilerimize projelerine daha rahat odaklanma olağanı sunarız.

REFERANSLAR